🔰Київ
Фахівці Київводоканалу продовжують допомагати відновлювати водопостачання в деокупованих населених пунктах області. В столиці аварійні бригади чергують цілодобово. Жодних відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

🔰Ірпінь
«Київводоканал» завершив роботи на каналізаційному колекторі, який було пошкоджено ворожими обстрілами. Колектор готовий до експлуатації і почне працювати, щойно буде відновлено суміжні об’єкти інфраструктури. Поряд з цим, проводяться роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців Ірпеня водою із Києва.

🔰Миколаїв
Місто більше тижня без централізованого водопостачання. Для потреб городян функціонує шість свердловин, де можна набрати вдосталь води. На цьому тижні планується запустити ще декілька. Роботи з відновлення водопостачання проводяться цілодобово.

🔰Суми
У місті наводять лад. Проводиться ремонт пошкодженого водопроводу, каналізації та теплових мереж.

🔰Тростянець
У місті комунальники працюють над ліквідацією обвалу каналізаційного колектора.

🔰Чернігів
На водогонах великого діаметру в місті Чернігові буде зменшено тиск води в мережі через значну кількість поривів. Це стосується районів Бобровиці, Шерстянки, частини вулиць та жилого масиву на території колишнього льотного училища.

🔰Рівне
Ще трохи і центральні фонтани міста знову запрацюють. Триває процес підготовки до запуску великого водограю перед готелем «Мир», який планується вже цієї суботи.

⚡️Шість мільйонів українців мають обмежений доступ до питної води, – ЮНІСЕФ.

🦸🏻‍♂️Водоканали України та їх фахівці без вихідних цілодобово з початку повномасштабного вторгнення працюють, щоб нормалізувати ситуацію навіть в зонах активних бойових дій.