🔰 Київ
Наразі завершуються роботи з ремонту напірного каналізаційного колектору діаметром 1000 мм від каналізаційної насосної станції Ново-Святошинська. Це дозволить запустити дублюючий напірний колектор від Ново-Святошинської каналізаційної насосної станції, що підвищить надійність системи водовідведення Святошинського району в цілому. Крім того, колектор також приймає стоки деяких прилеглих міст.

🔰 Харків
У зв’язку з аварійною ситуацією на одному з магістральних трубопроводів водопостачання, частина абонентів Рогані, ХТЗ, Салтівського житлового масиву здійснювалося зі зниженим тиском.
Аварійні бригади ведуть роботи з ремонту трубопроводу та докладають усіх зусиль для перепідключення споживачів.

🔰 Суми
Чергові авіа удари окупаційної армії по об’єктах енергетики міста Суми зруйнували ряд об’єктів енергетики міста. Через аварійні знеструмлення вийшов з ладу глибинний насос артезіанської свердловини № 10 на Пришибському водозаборі. Фахівці терміново замінили пошкоджене насосне обладнання для забезпечення централізованого постачання питної води мешканцям районів Хіммістечка та Баси, вулиць Миру, Сергія Табали, Харківська, СКД, Прокоф’єва та прилеглих до них.

🔰 Миколаїв
В результаті обстрілів були пошкоджені каналізаційні очисні споруди с. Галіцинове. Втім, це не перешкоджає проведенню очистки стоків.
На вул. 12 Лінія, 129, де в наслідок потрапляння снаряду була пошкоджена водопровідна мережа, проведені відновлювальні роботи.
Протягом дня у місті постерігався дещо знижений тиск води, що пов’язано з перебоями в електропостачанні.

🔰 Житомир
Незважаючи на пошкоджені в результаті обстрілів 8 березня об’єктів інфраструктури підприємства, Житомирводоканал продовжує роботу в штатному режимі. Всі служби працюють, послуги надаються, реагенти наявні, місто лишається з водою.

🔰 Тернопіль
Через пошкодження водопровідного вводу до будинку № 1 на вулиці Дружби залишились без водопостачання кілька будинків на цій та вулиці Яремчука. Фахівці замінили запірну арматуру на водопроводі, що дозволить у майбутньому (за аналогічних аварій мінімізувати незручності для споживачів.