🔰Київ
Протягом доби відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не виявлено. Якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.
Підприємство забезпечене реагентами для знезараження води в повному обсязі. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

🔰Миколаїв
В наслідок обстрілів виробничі підрозділи підприємства не постраждали. Колектив в повній мірі забезпечує технологічні процеси подачі питної води для міста, водовідведення та очищення стічної води.

🔰Хмельницький
МКП “Хмельницькводоканал” працює 24/7 для забезпечення міста водопостачанням та водовідведенням за будь-яких умов. Працює у злагодженому режимі, аварійні ситуації оперативно усуваються.

🔰Тернопіль
Ведеться перевірка вуличних колонок системи децентралізованого водопостачання. З 60 колонок придатні до користування близько 40. Вода пройшла лабораторну перевірку та придатна до споживання.

🔰Харків
Комунальне підприємство «Харківводоканал» терміново потребує допомоги. Керівництво звертається до всіх небайдужих постачальників, підприємців та волонтерів за допомогою. У файлі список потреб:
https://vodokanal.kharkov.ua/files/potreba_v_materyalakh_ta_ustatkuvanni.xlsx