🔰Київ
Підприємство продовжує робити все можливе, щоб водопостачання в столиці здійснювалось стабільно.
Проведені аварійні роботи із заміною сталевої труби на пластикову на вулиці Антоновича.

🔰Чернігів
Водоканал та комунальні підприємства міста продовжують здійснювати підвезення питної води по всіх районах міста. Кількість ємностей обмежена, тому вводиться обмеження по 10 л на одну особу.

🔰Миколаїв
По вул. Південна, 33 ліквідованих витік з-під землі. Водопостачання відновлене для жителів вул. Південна від проспекту Богоявленського до вул. Залізнична.

🔰Львів
Підприємство звертається до абонентів із наполегливим проханням сплатити за послуги водопостачання та водовідведення. Оплати є єдиним джерелом надходження коштів для придбання необхідних для ремонтів матеріали, паливо для нашої спецтехніки, оплати електроенергії.

🔰Херсон
Ніяких змін у наданні населенню міста Херсона послуг з водопостачання та водовідведення немає. Тривають поточні роботи з ліквідації локальних витоків на водопровідних мережах та чищення каналізаційних колодязів.

🔰Житомир
Бригади з обслуговування каналізаційних мереж прочистили 24 каналізаційні колодязі та ліквідували сміттєві затори, які утворилися в них. Робота продовжується у штатному режимі.

🔰Харків
У всіх районах міста аварійно-ремонтні бригади у найскладніших умовах воєнного часу ведуть ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах холодного водопостачання та водовідведення.

🔰Тернопіль
За результатами позапланового огляду працівники підприємства планують відремонтувати близько 16-ти колонок-качалок у найближчий час. До ремонтних робіт приступили відразу після завершення обстеження. Створено фото- й відеокаталог альтернативних джерел водозабезпечення.