🔰Київ
Якість води в столиці відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН. В столиці всі регламентні та аварійні роботи спеціалісти Київводоканалу проводять за графіком.

🔰Чернігів
Централізоване водопостачання в місті відсутнє. Воду городянам підвозять та видають по 10 л на особу.
Підприємство гостро потребує електроди для ручного дугового зварювання нержавіючої сталі для виготовлення та ремонту ємностей для питної води.

🔰Житомир
Протягом дня опрацьовано 24 заявки, які надійшли на аварійно-диспетчерську дільницю. Зазвичай працівники відділу з обслуговування та експлуатації каналізаційних мереж змушені працювати в посиленому режимі, адже кількість закупорювань труб в окремі дні перевищує можливості аварійної служби.

🔰Харків
На постійному контролі працівників управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем підвальні приміщення, які зараз є рятівними сховищами для людей. Злагоджені дії ремонтників, диспетчерів та самих мешканців дозволяють оперативно ліквідувати аварійні ситуації, пов’язані із підтопленнями підвальних приміщень.

🔰Миколаїв
На вул. Колодязна,5а проведена заміна засувки. У зв’язку із цим без водопостачання була частина будинків по проспекту Центральному та вулиці Колодязна.