🔰 Київ
Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі. За мікробіологічними та фізико-хімічними показниками відхилень у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.
🔰 Миколаїв
Фахівці підприємства провели аварійну чистку каналізації в одному з бомбосховищ міста, в якому протягом останніх днів під час тривоги укривається близько 100 людей.
🔰 Херсон
На підприємстві розпочали перезмінку персоналу на виробничих дільницях, продовжуються поточні роботи з технології процесів та ліквідації локальних витоків на водоводах та чистка каналізаційних колодязів.
🔰 Чернігів
Централізоване водопостачання в місті відсутнє. Для організації точок стаціонарної роздачі води КП ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ потребує два сучасних (енергозберігаючих) дизельних генератора потужністю 80-100 кВА (64-80 кВт) на 380 В.
🔰 Суми
Виконані масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на напірному колекторі по вулиці Кринична діаметром 900 мм, яким транспортуються стічні води з міста на очисні споруди.
Наразі аварійна бригада водоканалу працює над усуненням пориву самопливного колектору діаметром 400 мм по вулиці Прокоф’єва (без обмеження водопостачання), а також ремонтує водопровід по вулиці Сергія Табали.
❤️ Завдяки допомозі Асоціації водоканалів «Укрводоканалекологія» та Сумської обласної військової адміністрації водоканал отримав від ЮНІСЕФ зварювальний агрегат, який потрібен для виконання аварійних робіт.