🔰Київ
В столиці особлива увага надається процесу знезараження питної води. Для цього Київводоканал забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості. Аварійні бригади працювали за п’ятьма адресами по різних районах міста. Було усунуто пошкодження водопровідних мереж.

🔰Житомир
Абонентський відділ КП “Житомирводоканал” працює у будні із 8:00 до 17:00. Але під час сигналу повітряної тривоги працівники покидають робочі місця та переходять в укриття, а після відбою продовжують надавати консультації.

🔰Миколаїв
Всі мережі та інженерні споруди систем водопостачання/водовідведення міста цілі та неушкоджені. Фахівці на своїх робочих місцях цілодобово.

🔰Львів
Міський водоканал забезпечений реагентами для знезараження води в повному обсязі. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі споруди працюють в штатному режимі.

🔰Чернігів
У місті частково починає відновлюватись водопостачання. В окремих будинках в кранах з’явилась питна вода. Підприємство терміново потребує послуги з шиномонтажу для легкових та вантажних автомобілів. Щодо пропозиції прохання звертатись у повідомленнях через сторінку ФБ.