🔰Київ
Для забезпечення стабільного водовідведення працівники підприємства не тільки усувають затори каналізації, але й ремонтують каналізаційні колектори. Зокрема протягом дня фахівці завершили ремонт одного з них, замінили плити перекриття та виконали благоустрій.

🔰Харків
Ремонтники комунального підприємства «Харківводоканал» попри постійні обстріли відновлюють міські мережі водопостачання. Протягом дня відновлювальні роботи велись на трубопроводах холодного водопостачання у Московському, Слобідському, Київському та Основ’янському районах. Паралельно на водоводах упорядковувались оглядові колодязі.

🔰Миколаїв
Підприємство звертається до абонентів з проханням допомогти своїм батькам та знайомим похилого віку ознайомитися та почати користуватися цифровими сервісами МКП «Миколаївводоканал». Працівники абонентського відділу працюють дистанційно, тому можуть бути більш корисними саме онлайн.

🔰Херсон
Водоканал працює у звичному режимі. Проводиться ліквідація локальних аварійних ситуацій на мережах водопостачання та чищення каналізаційних засмічень.

🔰Чернігів
Для забезпечення населення міста питною водою підприємству терміново потрібні масляні та паливні фільтри за переліком або їх аналоги: Tulantech cx 1008le oil filter, Baudoin 1001910416A oil filter, Engine 2992242 oil filter, Dongming jx0818a oil filter, Baudoin 1001538508 fuel filter, Tulantech cx710 DE fuel filter, Dongming cx710b4 fuel filter.
Інформацію про наявність фільтрів у Чернігові просимо повідомляти через сторінку підприємства у ФБ.