🔰Київ
Бригади працювали за двома адресами, де через витоки без водопостачання залишилось кілька житлових будинків. Фахівці оперативно виконали ремонт трубопроводів та повернули воду у крани киян.
Завершені роботи із заміни 40 метрів трубопроводу: двох ділянок по 20 метрів та діаметром 160 мм. Мережа вже введена в експлуатацію, виконується благоустрій.

🔰Ірпінь
Одразу після звільнення від окупантів у місті активно почались відновлювальні роботи, в тому числі із забезпечення населення водопостачанням. Налагоджувати подачу води до Ірпеня допомагає Київводоканал: фахівці підприємства вже працюють над підведенням необхідних комунікацій, щоб постачати у місто воду зі столичних водопровідних станцій.

🔰Харків
Бригадами аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано вісім пошкоджень на міських трубопроводах холодного водопостачання. Паралельно ремонтники упорядкували шість оглядових колодязів.

🔰Миколаїв
В результаті обстрілів виробничі підрозділи МКП «Миколаївводоканал» не постраждали та працюють у звичайному режимі. Через перебої з електропостачанням у деяких районах міста було не стабільне водопостачання.

🔰Рівне
У зв’язку з пошкодженням водопроводу на вулиці Новодвірській, тимчасово було відсутнє водопостачання на половині вулиці. Працівники зробили все, аби якомога швидше завершити роботи.

🔰Суми
Абонентський відділ підприємства поновив роботу з надання послуг з проведення розпломбування та опломбування лічильників холодної води.

Працюємо для вас з вірою у перемогу!