Дайджест новин водоканалів України за 30 березня

🔰Київ
В столиці протягом доби працювало 14 аварійних бригад та 28 одиниць спецтранспорту по всіх районах. Для ліквідації складної аварії була залучена спецтехніка та знадобилось розриття.

🔰Ірпінь
Об’єкти водопровідного господарства міста зазнали серйозних руйнувань через бойові дії. Київводоканал всіляко сприятиме відновленню водопостачання в Ірпені. Потужності водопровідних станцій дозволяють виробляти додаткові об’єми води, а фахівці намагатимуться оперативно підвести систему комунікацій до міста.

🔰Харків
У Харкові ремонтні бригади, незважаючи на постійні обстріли, відновлюють пошкоджені ділянки водоводів. Роботи проводились у Київському, Шевченківському, Холодногірському, Московському та Слобідському районах міста.

🔰Миколаїв
У Центральному районі міста протягом дня проводились ремонтні роботи. Через це до 17.00 мешканці мікрорайону Тернівка були без водопостачання. Тривають роботи на території Інгульського району, зокрема у селищі Горького.

🔰Житомир
Бригади водоканалу проводили роботи на водогоні, унаслідок чого було тимчасово призупинено водопостачання мікрорайону Ялинка і с. Довжик.

🔰Чернігів
Товариство Червоного Хреста України надало необхідне обладнання для роботи КП “Чернігівводоканал” та реагенти для знезараження води багатьом іншим водоканалам по всій країні.

💧Асоціація “Укрводоканалекологія” щиро дякує Товариству Червоного Хреста України за допомогу та підтримку і висловлює надію на подальшу співпрацю.