🔰Київ
В столиці у водопровідній воді жодних відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками немає. Якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

🔰Харків
У місті ведуться відновлювальні роботи на трубопроводах холодного водопостачання у всіх районах міста. На підприємстві для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просять докладніше повідомляти про виток води (на номер 15-33), вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

🔰Миколаїв
Працівники підприємства провели ремонтні роботи по одній з вулиць мікрорайону ПТЗ.
Причина – витік з-під землі. Орієнтовно до 17.00 без водопостачання залишались мешканці 4 будинків.

🔰Львів
Для забезпечення стабільного водовідведення працівники підприємства не тільки усувають затори каналізації, але й ремонтують каналізаційні колектори. Зокрема у Шевченківському районі відремонтований старий каналізаційний колектор.

🔰Тернопіль
Понад 60 колонок-качалок є на території Тернополя. Більшість із них справно працюють. Решту колонок ремонтують фахівці водоканалу, адже колонки повинні бути справними на випадок, якщо у кранах зникне вода.

🔰Чернігів
Каналізація в місті Чернігові не працює! Комунальники закликають городян на прибудинкових територіях викопувати громадські туалети та вигрібні ями. Тільки так можна уникнути засмічення каналізації в будинку та витоків стічної води зовні.

🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!