🔰Київ
В столиці на вулицях міста працює щоденно близько 14 аварійно-відновлювальних бригад.
Виконані ремонтні роботи на трубопроводі водопостачання діаметром 250 мм, встановлено фігурну муфту.

🔰Ірпінь
Київводоканал бере активну участь у відновленні водопровідно-каналізаційного господарства міста. Фахівці допомагають із обстеженням напірного каналізаційного колектору діаметром 500 мм, який було пошкоджено внаслідок потрапляння ворожого снаряду.
За підтримки Ужгородводоканалу та асоціації Укрводоканалекологія в м. Ірпінь почала працювати локальна очистка води.

🔰Житомир
Працівники комунального підприємства проклали 120 м трубопроводу до оселі, у якому мешкатиме дитячий будинок сімейного типу. Аби діти, які рятуються від війни, якомога швидше були з водою, нову мережу одразу під’єднали до міського водогону.

🔰Рівне
Рівнеоблводоканал забезпечений реагентами для знезараження води в повному обсязі. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

🔰Чернігів
Через пошкодження ворогом мереж та об’єктів водопостачання та водовідведення, водоканал протягом останніх днів більше роздав питної води, ніж подав її у будинки по водопровідних мережах.

🔰Харків
Аварійні бригади відновлюють пошкоджені трубопроводи холодного водопостачання у всіх районах Харкова.

🔰Миколаїв
В 44 контрольних точках відібрані проби води для лабораторних аналізів. Якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!