🔰Київ – Ірпінь
Під час війни водоканали України об’єднались єдиним потужним фронтом і щодня роблять все, щоб кожен українець був з водою.
Київводоканал допомагає вщент зруйнованому Ірпеню відновлювати мережі водопостачання та водовідведення. Фахівці приступають до робіт на аварійній ділянці напірного каналізаційного колектору діаметром 500 мм, який було пошкоджено внаслідок потрапляння ворожого снаряду. Там почалося укладання нового трубопроводу. Київводоканал надає всю необхідну техніку та спеціалістів для якнайшвидшого виконання робіт.

🔰Миколаїв
Ремонтні бригади відновили водопостачання в одному з миколаївських бомбосховищ. В Заводському та Інгульському районах усунули витоки на водопровідній мережі.
У воєнний час кожен візит контролери погоджують з абонентами. На підприємстві наголошують, що без попередньої домовленості з власником помешкання ні один працівник «Миколаївводоканал» не приходить.

🔰Чернігів
В місті тривають робити з відновлення централізованого водопостачання та водовідведення. У зв’язку із цим «Чернігівводоканал» на постійну роботу запрошує електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

🔰Харків
Аварійні бригади продовжують відновлювати пошкоджені трубопроводи холодного водопостачання у всіх районах міста.

🔰Полтава
«Полтававодоканал» повідомляє, що роботи з повірки лічильників води, встановлених в помешканні споживачів, підприємством виконуються в повному обсязі.

🔰Суми
Після нещодавнього сміттєвого затору каналізаційної мережі на СКД,22 підприємство звертається до містян із великим проханням не викидати сміття в унітаз. Це призводить до витоків та відволікає аварійні служби від поточної роботи із забезпечення нормальної роботи мереж.

🔰Львів
Підприємство звертається до абонентів з проханням згасити заборгованість перед «Львівводоканалом» за отримані послуги. Це забезпечить безперебійну роботу водопровідно-каналізаційного господарства, надасть можливість купувати матеріали для ремонтних робіт, паливо для автівок, оплачувати електроенергію.

🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!