🔰Київ
Попри дощову погоду вчора аварійно-ремонтні бригади працювали до пізньої години, щоб вчасно завершити необхідні роботи. Фахівці замінили підвідний трубопровід діаметром 100 мм довжиною 5 м, щоб стабілізувати водопостачання багатоповерхового житлового будинку.
В середньому за день аварійники усувають 13 витоків по всіх районах міста.

🔰Ірпінь
Червоний Хрест виділив 20 мільйонів гривень на водопровід з Києва до Ірпіня. Працівники Київводоканалу цілодобово проводять роботи з прокладання комунікацій до міста.

🔰Чернігів
Для потреб Чернігівводоканалу Червоний Хрест передав генератори, які необхідні для відновлення роботи підприємства, особливо в умовах нестабільного електропостачання.
Зараз не можливо повноцінно узгодити роботи водоканалу з іншими підприємствами, чиї мережі можуть проходити поруч. Тому працівникам доводиться розкопувати ґрунт вручну, щоб їх не пошкодити. Через навантаження на мережі, яке виникло після подачі води, кожного дня виявляються нові витоки.

🔰Тернопіль
Працівники Тернопільводоканалу зібрали та доставили гуманітарну допомогу для водоканалу міста Чернігів.

🔰Миколаїв
Особистий кабінет оновлюється й найближчим часом будуть презентовані оновлення. На цей час зв’язок можна тримати через диспетчерів або за допомогою сторінки підприємства у Facebook.

🦸🏻‍♂️Працюємо для вас з вірою у перемогу!