🔰 Київ

Відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

Київводоканал забезпечений реагентами для знезараження води в повному обсязі. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

 

🔰 Суми

В наслідок авіанальотів протягом декількох годин били знеструмлені об’єкти водопостачання та припинено водопостачання у місті. З 10:30 всі об’єкти підприємства працюють в штатному режимі.

 

🔰 Миколаїв

Ситуація з постачанням води контрольована, обстріл не пошкодив водопровідні мережі КП «Миколаївводоканал».

 

🔰 Харків

Цілодобово тривають роботи з відновлення ділянок водоводів різного діаметру у Холодногірському, Київському, Слобідському та Немишлянському районах.

Без водопостачання залишається 17 стояків у багатоповерхівках та 149 квартир. На підприємстві в достатній кількості реагентів для водопідготовки, лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня перевіряють якість водопровідної води.

 

🔰 Чернігів

Не зважаючи на те що ремонтна база  та техніка Чернігівводоканалу майже вщент зруйнована окупантами під час авіаударів, 12.03.22 з 16:00 год  в Чернігові відновлюється водопостачання. Зокрема, з водою вже жителі приватного сектору в районі старого пивзаводу. 

Тиск води в мережі міста станом на 20:00 год. складає 11 м водяного стовпа (1,1 атм) і потроху підвищується. Заважають перебої електрики та наявність витоку води з мережі.

 

🔰 Херсон

Водоканал продовжує надавати послуги цілодобово!

Аварійні бригади виконали 16 нарядів на мережах водопостачання та ліквідували 84 (!) засмічення на мережах водовідведення. Пошкодження на мережах водопостачання відсутні, всі споживачі з водою.

 

🔰 Одеса

Фахівці “Інфоксводоканалу” працюють в умовах воєнного стану у посиленому режимі 24/7. Питна вода для Одеси знезаражується на європейському обладнанні та контролюється цілодобово. Підстав для паніки немає.

 

🔰 Кривий Ріг

У Кривому Розі все гаразд із питною водою. Будь-яка інформація про нестачу хлору для знезараження питної води є фейком, що запускається ворогом.

 

🔰 Івано-Франківськ

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» працює у штатному режимі.