22-23 листопада у Києві відбудеться українсько-німецький форум та коопераційна біржа на тему «Рішення для підвищення ефективності водного господарства України».

Мета проведення заходу – обговорення ситуації в галузі водного господарства України та визначення можливих шляхів вирішення існуючих проблем та підвищення ефективності галузі.

В рамках Форуму будуть представлені доповіді представників, зокрема, від Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та Німецької асоціації водопостачання, водовідведення та відходів (DWA).

В Форумі також візьмуть участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Німецького посольства в Україні, Німецько-української торгово-промислової палати.

Крім того, сім німецьких підприємств виступлять з представленням своїх компаній та інноваційних технологій для підвищення ефективності водного господарства України.

Деякі з актуальних тем, які будуть обговорені під час Форуму:

Стан водопровідно-каналізаційного господарства України

– Проблеми та стратегії розвитку у сфері управління водним господарством України

– Інноваційні технології для підвищення ефективності водного господарства України

– Перевірені можливості ефективної очистки стічних вод та мулу

– Альтернативні технології дезінфекції питної води

– Можливості для німецько – української співпраці

З повною програмою Форуму та списком учасників можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. https://www.dreberis.com/sites/default/files/aktualnosci/2018_10_29b_zaproshennya_na_forum.pdf

Захід розпочнеться 22 листопада о 10:30 за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 53, готель «ОПЕРА».

Необхідна акредитація на Viber за номером 096 527 75 00 або на e-mail: press@vodokanal.kiev.ua в форматі: назва ЗМІ, ім’я та прізвище журналіста (оператора), контактний номер телефону журналіста.