Міжнародний водний форум «Яремче 2024» триває. Сьогодні обговорюємо  роботу вітчизняних підприємств у галузі водопостачання та водовідведення, стратегію розвитку виробництва,  новітні технології та обладнання, які можуть запропонувати українські компанії-виробники.

Представники гуманітарних міжнародних огранізацій висвітлюють нюанси проведення закупівель, які здійснюються відповідно до потреб водопостачальних підприємств.

«Україну очікує масштабна відбудова за підтримки партнерів. Це відкриває можливості для місцевого бізнесу. Є дуже гарні ініціативи, які підтримуються ЮНІСЕФ на національному рівні. Під час закупівель, які ми здійснюємо виходячи з потреб водоканалів, ми надаємо перевагу українським виробникам. Країна у стані повномасштабної війни, тому ми намагаємося підтримувати місцеві компанії. Звичайно, є також товари, які необхідно привозити з-за кордону, але ми бачимо, що на українському ринку також є інноваційні та креативні рішення», – зауважив голова відділу водопостачання, санітарії та гігієни ЮНІСЕФ, Україна Ніколас Осберт.

Українські компанії активно розвиваються та готові запропонувати сучасне обладнання для забезпечення потреб підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Про свою роботу та асортимент продукції розповіли представники Esmil Group, ТОВ НВЦ «Валідус», ТОВ «Енергозберігаючі технології», ТОВ «НВО «ЕКОСОФТ» та ТОВ “ТДС БУД ІНВЕСТ”.

Ознайомитись з презентаціями учасників:

Esmil_

Валідус

Екософт

Енергозберігаючі_технології

ТОВ ТДС БУД ІНВЕСТ