Другий день роботи Водного форуму Житомирщини розпочався з привітання КП “Житомирводоканал” зі 125-річчям та нагородження кращих працівників.

20 директорів водоканалів з усієї України приїхали привітати колег. КП «Житомирводоканал» – одне із найстаріших і найбільш важливих для забезпечення життєдіяльності міста підприємство. Водоканал пройшов довгий шлях розвитку. Він розпочався у 1898 році, коли була побудована невелика насосна станція на березі Тетерева, водонапірна вежа та перші водопровідні магістралі довжиною в 2,34 км.

Сьогодні КП «Житомирводоканал» є найбільшим виробником послуг з водопостачання та водовідведення на Житомирщині. Щодня воно постачає близько 50 тисяч кубічних метрів водопровідної води мешканцям Житомира та жителям 15 прилеглих до міста сіл. Підприємство обслуговує 528 км водопровідних магістралей та 259 км каналізаційних мереж, очищає 40 мільйонів літрів стічних вод на добу. Сьогодні на водоканалі функціонує 35 відділів, у яких працюють 705 працівників.

Щиро вітаємо колектив КП “Житомирводоканал” зі святом! Бажаємо перемоги, миру, стабільності, розвитку, реалізації усіх намічених проєктів!