Шановний колего!

Ситуація, коли посилення відповідальності бізнесу поряд з відсутністю систем фінансування екологічної модернізації викликають безліч питань, нам добре знайома. Так само, як і посилення маніпуляцій на цьому фоні, як і неправомірні дії контролюючих органів, як і деякі процедури, які часто замість турботи про довкілля є інструментом тиску на бізнес.

Як діяти за законом та захистити свої інтереси? Перед бізнесом постають нові виклики і ми готові реагувати оперативно та надати необхідну підтримку у їх вирішенні та адаптації до нових реалій.

У зв’язку з реформою щодо промислового забруднення, що на порядку денному у 2021, гостро постали питання щодо дій компаній в частині захисту атмосфери від шкідливих викидів підприємств металургії, енергетики, цементної, нафтогазової, целюлозно-паперової, хімічної та інших галузей промисловості.

На облаштування локальних очисних споруд (ЛОС) відповідно до вимог низки правил та порядку, затверджених наказом Мінрегіонбуд від 01.12.2017 № 316, промисловим підприємствам відведено 5 років. Після завершення перехідного періоду водоканали отримують право відключати підприємства від централізованої системи. Досі залишається багато питань у правовому і технологічному полі, на які підприємства не отримали відповіді, важливі для ефективної реалізації визначених державою вимог.

Нова зелена угода з ЄС спонукає Україну до виконання міжнародних зобов’язань щодо переходу до «чистої» циркулярної економіки. Особливої уваги потребують питання роботи з відходами, зокрема, технології переробки вторинних ресурсів, можливості переведення відходів надрокористування в статус цінних матеріалів, інструменти збільшення обсягів і ринку збуту вторинної продукції та сировини, використання відходів для рекультивації земель, клас небезпеки відходів, штрафи, санкції, податкові пільги. Обговорення та аналіз ПЗУ «Про відходи видобувних галузей», підготований експертами ПАЕУ, як важливого інструменту вдосконалення регулювання ринку, відкриє нові перспективи успішної побудови роботи в галузі.

Відтак, з метою кращих рішень з екомодернізації підприємств Професійна асоціація екології України проведе ІІ Щорічний бізнес-форум «ECO-MODERNIZATION-2021: КРАЩІ ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ», де буде розкрито три основних блоки питань

  • 29 березня — Охорона атмосферного повітря
  • 30 березня — Промислові відходи
  • 31 березня — Вода в промисловості

Запрошуємо Вас та відповідального менеджера за екологічну безпеку долучитися до діалогу, ставши учасником події! Наша мета — надати реальну підтримку Вам та екологам вашого підприємства у реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності виробництва

Отримайте повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки!

Ключова цінність форуму: вибір спікерів зосереджується на практиках та професіоналах своєї галузі, здатних доступно пояснити та надати рекомендації і роз’яснення як ефективно діяти в поточних умовах, швидко реагувати на зміну ринку.

Більше про форум за ПОСИЛАННЯМ

Скачати цей лист і програму

Участь платна. Кількість місць обмежено

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Щодо участі:

0 800 214 899(073) 305-8016event@ecolog-ua.com