Сьогодні, як ніколи, мешканці нашого міста потребують якісної та безперебійної питної води. Ретельне і часте миття рук – перша рекомендація лікарів щодо запобігання розповсюдження коронавіруса.

Саме сьогодні кожен співробітник «Інфоксводоканалу» несе ще більш відповідальну місію – піклуватися про здоров’я одеситів.

В умовах карантину, коли городянам настійно рекомендують залишатися вдома, наші 3 тисячи співробітників працюють в посиленому режимі – без вихідних і цілодобово. Не дивлячись на погоду та епідеміологічну обстановку щодоби ми поставляємо в будинку одеситів близько 300 тисяч кубометрів (~ 300 млн. літрів!) питної води, відводимо і очищаємо близько 200 тисяч кубометрів стоків. Щодоби для підготовки та подачі чистої води ми використовуємо близько 360 тисяч кВт електроенергії, 3 тонни гіпохлориту, 1,2 тонни коагулянту, 3,5 тисячи літрів пально-мастильних матеріалів.

Крім цього, ми зобов’язані проводити аварійно-відновлювальні роботи на мережах, замінювати пожежні гідранти і продовжувати виконувати плани по модернізації обладнання, очисних споруд. Зокрема для забезпечення водою мешканців вулиці Отамана Чепіги та частини Пересипу сьогодні в складних умовах розпочаті роботи по перекладці більше 300 метрів нового водопроводу замість аварійного, роботи обійдуться водоканалу в суму близько 6 млн. грн.

Наші працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції та якісно виконують свої обов’язки. Однак, в нинішніх умовах для нормальної життєдіяльності водоканалу дуже важливі своєчасні оплати за спожиті послуги. Адже загальний борг споживачів наблизився до рекордної позначки в 196 млн. грн, а поточні платежі сплатили лише половина абонентів.

Колектив водоканалу звертається до всіх абонентів з проханням погасити свої борги і сплатити за спожиті послуги. Для цього можна скористатися онлайн сервісами на сайті водоканалу.

У свою чергу, ми продовжуємо працювати, щоб у кожному домі була чиста вода. А своєчасні оплати, відповідальність і свідомість кожного абонента нам суттєво допоможуть.

Бережіть своє здоров’я, мийте частіше руки і будьте здорові!