Шановні споживачі,

КП ВУВКГ «Водоканал» незважаючи на запровадження карантинних заходів працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Ми закликаємо Вас знайти можливість сплати за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, та допомогти своїм близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою он-лайн сервісів.
Нагадуємо, що оплатити послуги можна також в Особистому кабінеті на сайті КП ВУВКГ «Водоканал».

З початком карантинного режиму рівень оплати споживачами КП ВУВКГ «Водоканал» за використані послуги з водопостачання та водовідведення істотно знизився. Нагадуємо, що від сплати рахунків за послуги водопостачання та водовідведення залежить стабільна робота КП ВУВКГ «Водоканал», а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у Ваших будинках.

Незважаючи на карантин підприємству необхідно сплачувати:
– за електроенергію,
– податки та збори,
– закуповувати реагенти,
– своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам,
– закуповувати паливо, труби, запчастини та матеріали, необхідні для ремонту водопровідних та каналізаційних мереж
Це далеко не повний список!

Слюсарі-ремонтники, електромонтери, машиністи, оператори очисних споруд, водії спецтехніки, лаборанти та багато інших фахівців щоденно наполегливо і самовіддано працюють для того, щоб в Ваших домівках була вода і відводились стоки. Адже особиста гігієна в умовах карантину стає вкрай важливим елементом профілактики хвороби та уникнення інфікування. Кожен з нас споживає 2-3 літри води з їжею та напоями, а ще 150-200 – щодня змиває в каналізацію.

Від оплати кожного споживача залежить безперебійна робота підприємства.
Карантин вніс свої корективи у звичне життя кожного громадянина, але просимо бути відповідальними та не створювати собі накопичення боргів! Оплата за водопостачання та водовідведення це всього 5-7% від загальної суми за комунальні послуги.

Ми щиро вдячні всім хто своєчасно сплачує за послуги водопостачання та водовідведення.