Сьогодні керівники Асоціації «Укрводоканалекологія» зустрілись з представниками польського бізнесу водно-каналізаційної галузі. На зустрічі також було присутнє керівництво Офісу Уповноваженої Уряду Республіки Польща з питань польсько-української співпраці у сфері розвитку Ядвіги Емілевич, представники Міністерства інфраструктури України.

У місії беруть участь польські компанії, які виявили інтерес до відновлення експорту та участі у повоєнній відбудові України. Загалом, на сьогодні таких зацікавлених компаній нараховується вже понад 2500.

Наразі дуже важливо поширювати інформацію про можливості співпраці у рамках проектів відбудови України серед широких кіл польських підприємців, а також сприяти налагодженню співпраці з українськими органами влади, бізнесом та організаціями.

Захід є одним із циклу подій, які організовуються для польського бізнесу, зацікавленого співпрацею з Україною. Наприкінці минулого року Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі проводила вебінари для будівельної та енергетичної галузей, у цьому році – для галузі сільського господарства та харчової промисловості, фармацевтичної й медичної галузей, машин та обладнання.