Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький взяв участь у Всеукраїнській навчально-практичній конференції  «Ініціативи задля відновлення та розвитку: регіональний та місцевий аспекти».

Захід було організовано програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Участь взяли близько 140 осіб, серед яких представники органів державної влади та місцевого самоврядування, регіональних офісів міжнародного співробітництва, агенцій регіонального розвитку, дипломатичних установ, міжнародних агенцій та організацій, організацій громадянського суспільства тощо.

Доповідь Дмитра Новицького була присвячена моніторингу якості води у поверхневих джерелах, що допоможе вирішенню кліматичних та антропогенних викликів для водопровідно-каналізаційної галузі України. Він розповів про основні проблеми галузі в контексті забезпечення якості води, стратегії адаптації  до кліматичних змін, впровадження технологій для підвищення ефективності роботи галузі, розширення та інновації.

Конференція сприяла презентації кращих регіональних і місцевих ініціатив, програм і практик спрямованих на сталий розвиток, а також пропагуванню необхідності їх упровадження під час війни та у повоєнний період. Під час заходу учасники обмінялись досвідом та ідеями, підвищили обізнаність  щодо  дій та ініціатив, спрямованих на відновлення і розвиток країни під час війни та у повоєнний період.