8 листопада 2019 року у залі засідань Хмільницької міської ради відбулися урочистості з нагоди 50-річчя комунального підприємства «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради.

Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Хмільник створене 20 жовтня 1969 року, начальником якого був призначений Дворкіс Дмитро Володимирович. Згідно з постановою Вінницького обласного комітету народного контролю були прийняті на баланс підприємства водозабірні і очисні споруди водопровідної станції потужністю 9,0 тисяч кубічних метрів на добу та розподільчі міські мережі водопроводу та каналізації. Очисні споруди каналізації потужністю 10,0 тисяч кубічних метрів на добу були введені в експлуатацію в кінці 1975 року.

Сьогодні Хмільницький міськводоканал – сучасне комунальне підприємство із розвиненою структурою централізованого водопостачання та водовідведення. Багаторічна діяльність, традиції перевірені часом та дружний колектив професіоналів. Все це сприяє крокуванню підприємства назустріч позитивним змінам та стабільному розвитку.

Привітати працівників комунального підприємства та ветеранів виробництва із ювілейною подією прибули чимало гостей, колег, друзів, керівників комунальних та водопровідно-каналізаційних підприємств, громадських організацій, партнерів підприємства.

На початку святкового заходу було запропоновано переглянути відеофільм про розвиток та роботу «Хмільникводоканал», об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства міста, виробничі процеси на сучасному етапі.

В програмі свята – нагородження кращих працівників підприємства, вшанування ветеранів труда та слова привітання від міського голови, директора підприємства, присутніх гостей.

Першим розпочав вітання міський голова Сергій Редчик, який висловив вдячність колективу «Хмільникводоканал» за щоденну працю для забезпечення життєдіяльності громади у питанні централізованого водопостачання та водовідведення. У своєму виступі очільник міста назвав працівників водоканалу творцями сучасного обличчя міста, що забезпечують його найголовнішим – водою, підтримуючи в належному стані водопровідні й каналізаційні мережі.

«Кожен мешканець Хмільника розуміє: без водоканалу неможливо життя нашого міста. 50-ти річний Ювілей міськводоканалу – гарна нагода згадати його історію, успіхи та досягнення, замислитися над перспективами розвитку на майбутнє. Підприємство невпинно розвивається, запроваджуються сучасні технології, реалізуються нові проекти та програми, покращуються умови праці робітників. Дружній  трудовий колектив водоканалу працює задля наданню населенню міста якісних послуг. Вдячний кожному працівнику підприємства за відповідальність та сумлінну роботу. Нових нам успіхів, досягнень та перемог», – зазначив Сергій Редчик.

За святкової нагоди міський голова відзначив грамотами та подяками сумлінних працівників та ветеранів праці підприємства, а також від імені Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету вручив цінні подарунки та сертифікат на придбання подарунка підприємству.

До урочистостей долучився народний депутат України Петро Юрчишин. Від імені депутата колектив підприємства привітав та вручив кращим працівникам Почесні грамоти та цінні подарунки помічник-консультант парламентаря Андрій Барабан. Звертаючись з вітальним словом до колективу установи підкреслив важливість тієї роботи, яку сумлінно виконують працівники водоканалу.

«Комунальні блага вже давно стали настільки звичними, що мало хто замислюється над тим, скільки зусиль ви докладаєте для їх стабільності.

Важко уявити собі життя Хмільника без вашої самовідданої праці,
професіоналізму та невпинної турботи про комфорт людей, що живуть у ньому.

Я переконаний, що ваша відповідальність і сумлінне ставлення до
своїх щоденних обов’язків і надалі будуть забезпечувати комфортні умови для життя мешканців міста», – підкреслив Андрій Барабан.

Від імені депутатського корпусу Хмільницької міської ради колектив привітав депутат міської ради 7 скликання Олександр Кубряк та вручив сертифікат підприємству на придбання будівельних матеріалів.

«Підприємство «Хмільникводоканал» відчуває величезну підтримку у вирішенні найбільш гострих та нагальних питань з боку міської ради та депутатського корпусу», – підкреслив Олександр Кубряк.

Колектив комунального підприємства приймав вітання та цінні подарунки від Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України «Укрводоканалекологія», ПАТ «АК «Київводоканал», ГО «Розумне місто та екосистема», Хмільницької міської організації ветеранів України. Всі вони привітали  колектив водоканалу із святом та побажали добра, благополуччя та успішної роботи.

Від імені керівників водоканалів районного рівня Вінницької області вітання висловив керівник КП «Калинівкаводоканал» Шиманський Петро Костянтинович.

Директор підприємства Сергій Бойко разом із головою профспілкової організації Оксаною Ярощук відзначили грамотами та подяками, а також цінними подарунками представників колективу за сумлінність у роботі.

«50-ти річний ювілей підприємства засвідчує: «Хмільникводоканал» – одне із значущих підприємств Хмільника. Працівники водоканалу впродовж багатьох літ забезпечують всіх мешканців міста водопостачанням та водовідведенням. Зроблено чимало, але це лише перші кроки оновлення підприємства. Співпраця та постійний діалог керівництва водоканалу та міської влади – основа розвитку підприємства та міста. Бажаю дружньому колективу міськводоканалу здоров’я, миру, добра та нових звершень та успіхів», – сказав Сергій Бойко.

В актовій залі міської ради була присутня велика кількість ветеранів підприємства, для яких прозвучав святковий концерт, а ті, своєю чергою, ділилися спогадами про роки становлення підприємства. Музичний настрій і незабутню атмосферу свята усім присутнім подарували талановиті місцеві виконавці Павло Дубовий, Валерій Зелінський, Ярослав Цись, а також Володимир Долмашевський із  територіальної громади села Журавне Літинського району.

По завершенню урочистої частини заходу була проведена екскурсія по виробничим об’єктам водопровідно-каналізаційного господарства та по місту. Запрошені змогли оглянути водопровідні та каналізаційні очисні споруди, насосні станції, лабораторії хіміко-бактеріологічного контролю питної води та стічних вод, ознайомитися з основними показниками роботи КП «Хмільникводоканал» та видатними місцями міста.