За сприяння Асоціації «Укрводоканалекологія» Київводоканал отримав від ЮНІСЕФ генератори для забезпечення водопровідних об’єктів автономними джерелами живлення.

Обладнання вже розподілене на водопровідні насосні станції у великих житлових масивах столиці, воно допоможе забезпечити роботу об‘єктів водопостачання у разі можливого блекауту та перебоїв з електроенергією.

«Через постійні ворожі атаки продовжує потерпати енергетична система країни. З жовтня минулого року питання енергозабезпечення об’єктів постало перед водоканалами особливо гостро. В цей час вже майже всі водоканали підготували свій стратегічний план із забезпечення об’єктів автономним живленням у разі відсутності централізованого енергопостачання. За цим планом кожен водоканал має обладнати водопровідні та каналізаційні насосні станції, а також очисні споруди генераторами. Зрозуміло, що за короткий період часу забезпечити необхідним устаткуванням всі об’єкти неможливо. Але завдяки допомозі міжнародних гуманітарних організацій, зокрема ЮНІСЕФ, водоканали оперативно отримують необхідні їм генератори, щоб мати можливість здійснювати водопостачання та водовідведення під час відключень електроенергії. Щиро вдячні партнерам за підтримку!», – сказав віце-президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Андрій Нікітін.

Асоціація і далі продовжуватиме плідну співпрацю з міжнародними організаціями, які активно допомагають українським водоканалам в часи війни.