Шановні хмельничани!

МКП “Хмельницькводоканал” змушене інформувати Вас про те, що з часу запровадження карантину значно скоротилося надходження коштів за отримані послуги з водопостачання та водовідведення, а відсоток їх оплати ледь сягає 50% від нарахованого.

Якщо протягом наступних двох тижнів ситуація з оплатою не зміниться на краще, підприємству загрожує припинення подачі електроенергії, і, як результат, повна зупинка виробництва. Цього допустити не можна.

Закликаємо кожного з вас не зволікати і заплатити за ті послуги з водопостачання та водовідведення, якими ви уже скористалися. А в умовах карантину це зробити можна (і необхідно!) онлайн:

– Приват24 – https://www.privat24.ua/;
– pay.net.ua – http://pay.net.ua/;
– Portmone – https://www.portmone.com.ua/…/oplatyty-communaljni-poslugi-…;
– Ощад 24/7 – https://www.oschadbank.ua/ua;
– Через мобільний додаток для Android (https://play.google.com/store/apps/details…) та iOS (https://apps.apple.com/…/%D1%85%D0%BC%D0%B5%D…/id1489588236…)

Обов’язково навчіть користуватися цими сервісами своїх рідних та близьких старшого віку. Це буде корисним кроком для заощадження часу та коштів, а також здоров’я.

Настав час великих випробувань і час великих змін, особливо свідомості людей. Бережіть себе та сплачуйте вчасно. Ми працюємо для вас!