#МИ_ПРАЦЮЄМО_ДЛЯ_ВАС_ВИ_ЗАЛИШАЄТЕСЬ_ВДОМА
МКП «Миколаївводоканал» висловлює подяку абонентам, які вчасно сплатили за спожиті послуги водопостачання та водовідведення у цей непростий для усіх час.

Під час пандемії COVID-19 особливо важлива стала робота підприємств водопровідно – каналізаційної галузі. Щодня тисячі працівників водоканалів по всій країні виконують свою роботу, щоб ви могли залишатись вдома з усіма зручностями.

Дбаючи про своїх споживачів абонентський відділ перейшов в он-лайн режим, вже надано більше 6000 консультацій нашим абонентам по телефонам, розглянуто 615 запитів на електронну пошту, опрацьовано більше 4000 повідомлень у Viber, але є працівники, які не можуть працювати дистанційно.

Водопровідна та каналізаційна мережа підприємства працює 24/7/365.
Щодня співробітники підприємства ризикують своїм здоров’ям та життям, щоб ви могли залишатись вдома.

Карантин вніс свої корективи у наше звичне життя, але ніхто не відміняв необхідність оплати комунальних послуг. Підприємство має зобов’язання по сплаті за електроенергію, податків та заробітної плати. Також необхідно закуповувати матеріали для оперативного усунення аварій на мережах, реагенти, паливно – мастильні матеріали, комплектуючі для техніки, засоби індивідуального захисту та дезінфектори для працівників.

В період пандемії цілодобове водопостачання та водовідведенння не просто елемент комфорту, а життєво важливі послуги, що стоять на заваді поширення коронавірусу.
Ми працюємо для Вас, Ви залишаєтесь вдома.

Бережіть себе та своїх близьких!
(на фото бригада каналізаційної мережі Інгульського району міста)