У 2022 році Житомир стане одним із небагатьох українських міст, в якому значно покращиться якість води. Це стане можливим завдяки тому, що керівництво міста та КП “Житомирводоканал” прийняли стратегічне рішення модернізувати систему водопостачання міста. В результаті модернізації буде повністю змінена технологія “приготування” води, а також замінена система водопостачання.

3 серпня було введено в експлуатацію ще 300 метрів новозбудованого магістрального трубопроводу разом з другою гілкою дюкерного переходу. Загалом, з початку 2020 року  було здійснено заміну майже 2,5 км мереж водопостачання.

Місяцем раніше, в липні 2020 року, завдяки невтомності, наполегливості та професіоналізму десятків фахівців, які впродовж 36 годин безперервно працювали з однією лише метою — якісно та якнайшвидше виконати поставлені задачі, вдалося переобладнати 2 водопровідних павільйони (замінивши старе та зношене обладнання на нове, європейського зразка), замінити запірну арматуру в 9 камерах та приєднати мешканців Сквирського шосе до новопрокладеного трубопроводу.

Ми не зупиняємося на досягнутому і рухаємося далі.