З метою безпеки здоров’я працівників на КП «Харківводоканал» щодня проводиться повна профілактична дезінфекція приміщень і транспорту, який перевозить співробітників підприємства.

Як зазначив заступник генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євгеній Дегтяр, підприємство є стратегічним об’єктом і працює цілодобово, у зв’язку з цим робочий процес зупинити неможливо, тому всі аварійні та ремонтні бригади працюють у штатному режимі, частина співробітників знаходиться на своїх робочих місцях, частина – переведена на дистанційну роботу.

«Працівники підприємства забезпечені індивідуальними засобами безпеки та дезінфікуючими засобами. Щодня організовані роботи з дезінфекції приміщень і транспорту за допомогою додавання в воду хлорвмісних засобів. Дезінфекція проводиться за дві години до приходу співробітників підприємства. Це абсолютно безпечно для здоров’я», – розповів Євгеній Дегтяр.

За словами Євгенія Дегтяря, всі співробітники КП «Харківводоканал» перед тим, як пройти на об’єкти підприємства, проходять температурний скринінг і обробляють руки дезінфікуючими засобами.