7 вересня 2018 року в Державному агентстві резерву України відбулась нарада щодо організації зберігання підприємствами водопостачання рідкого хлору. Нараду проводив Голова Держрезерву Мосійчук В.А. На нараді були присутні представники ПрАТ «АК «Київводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Кривбасводоканал», АТ «ДНІПРОАЗОТ», Асоціації «Укрводоканалекологія» та працівники апарату Держрезерву.

Була обговорена технічна можливість та кількість хлору, що може зберігатись на підприємствах. Як ми сповіщали раніше, вона дуже обмежена. На ПрАТ «АК «Київводоканал» та КП «Харківводоканал» практично вимірюється обіговим запасом та може бути використана тільки для власних потреб. На КП «Кривбасводоканал» окремо потрібно вивчати  можливість дооснащення складу та оформлення відповідних документів про збільшення  кількості хлору понад місячне використання. Єдине підприємство, яке може зберігати  хлор в певній кількості – це АТ «ДНІПРОАЗОТ». Але і там хлор повинен знаходитись в постійному обігу та бути власного виробництва (хоча відомо, що ціна хлору АТ «ДНІПРОАЗОТ» значно вища ринкової). Крім того, діючі типові договори Держрезерву не можуть бути застосовані для зберігання хлору, який повинен знаходитись в постійному обігу.

Домовились додатково опрацювати юридичну сторону оформлення договорів відповідального зберігання та опрацювати з кожним підприємством окремо.