19-20 червня директор Асоціації «Укродоканалекологія» Олександр Шкінь взяв участь у Національному діалозі з водної політики України, в рамках якого відбулося Засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з питань інтегрованого управління водними ресурсами в Україні.

Також відбувся семінар з фінансування водної безпеки, де обговорювалися питання політики та реформи водної галузі у рамках фінансованої Програми «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані».

На заході обговорювали оновлену інформацію про виконання директив, пов’язаних з водою відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, прогрес виконання Водної стратегії України до 2050 року та представити проєкт «Керівництва з впровадження принципів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо управління водними ресурсами на рівні річкових басейнів та на місцевому рівні». Також розглянули прогрес щодо планування річкових басейнів, різні аспекти людського капіталу у водної галузі України. Представили та обговорили результати реалізації Програми «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані» в Україні.

Під час свого виступу Олександр Шкінь розповів про стан водопровідно-каналізаційного господарства України під час війни, досвід роботи українських водоканалів та їх ключові потреби, а також про співпрацю Асоціації з міжнародними гуманітарними організаціями.

Переглянути презентацію: Презентація НПД Шкінь О.М.

Порядок денний: НПД Порядок денний 19 20 06