Водоканал надає послуги в умовах карантину в штатному режимі

Забезпечення херсонців безперебійними послугами водопостачання та водовідведення в умовах карантинних обмежень – новий та безпрецедентний виклик МКП «ВУВКГ м.Херсона».
Незважаючи на потенційну загрозу своєму здоров’ю та життю, в умовах пандемії вірусу COVID-19, аварійні бригади Херсонського Водоканалу продовжують свою роботу.
За три тижні карантину працівниками МКП «ВУВКГ м.Херсона» були виконані наступні роботи:
-локалізація аварійних ситуацій на водопровідних мережах – 166 (110 – диспетчерською службою, 56 – службою водопостачання);
-ліквідація засмічень на мережах водовідведення – 275 (84 – диспетчерською службою, 191 – службою водовідведення);
-промито 1990 метрів каналізаційних мереж різного діаметру;
-відремонтовано 26 колодязів (15 – на мережах водопроводу, 11- на мережах водовідведення);
-встановлено кришок на мережах водопроводу та каналізації – 18;
-замінено мереж водопроводу – 94м, мереж каналізації – 49м.
Професійна та самовіддана праця робітників Водоканалу дозволяє нам безперебійно отримувати воду, яка сьогодні відіграє роль стратегічного ресурсу у протистоянні з вірусом.
Законом України від 17 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» заборонено нарахування штрафів, пені за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги та обмеження у наданні послуг. Проте це не є підставою припинення оплати за спожиті послуги. Не накопичуйте борги! Просимо відповідально поставитись до нашої спільної проблеми та знайти можливість розрахуватись за воду.
Вчасно сплачені спожиті послуги – запорука стабільної роботи підприємства. Ми працюємо для вас! Дякуємо за розуміння!
Будьте здорові!