Оплатити онлайн послуги водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал» можливо двома способами: за допомогою QR-коду або через платіжну систему одного з обраних банків.

Як зазначив заступник генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євгеній Дегтяр, з огляду на ситуацію, яка зараз склалася, підприємство просить споживачів здійснювати платежі за послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

«Можна внести оплату за послуги за допомогою QR-коду. Їх два. Вони розміщені на лицьовій стороні квитанції підприємства, які щомісяця приходять абоненту. Один QR-код виведе вас на оплату через систему «Мегабанку», другий – через платіжну систему «Приват24». Для цього необхідно завантажити будь-яку програму для зчитування кодів, відкрити її на своєму смартфоні, навести на код, розміщений у квитанції, і оплатити послугу», – зазначив Євгеній Дегтяр.

Також оплатити онлайн послуги водопостачання та водовідведення можна через платіжну систему одного з обраних банків. «Наприклад, на головній сторінці офіційного сайту підприємства вибираємо «оплатити через» і вибираємо банк, через який будемо проводити платіж. Вказуємо номер особового рахунку, який ви можете знайти на квитанції підприємства, адресу та ініціали платника. Додаємо дані банківської картки, суму до оплати і проводимо платіж», – розповів заступник генерального директора.

За словами Євгенія Дегтяря, оплата споживачами послуг водопостачання та водовідведення безпосередньо впливає на діяльність підприємства.