Компанія «ЕЛЬПЛАСТ» – провідний вітчизняний виробник та постачальник усіх видів полімерних труб та з’єднувальних деталей для:

  • водопостачання
  • газопостачання
  • каналізування
  • дренажу
  • гарячого водопостачання та мереж централізованого теплопостачання
  • силових мереж, оптоволоконних ліній зв’язку

Для альтернативних методів прокладання водогонів та мереж газопостачання Компанія  «Ельпласт» пропонує багатошарові напірні поліетиленові труби із захисною оболонкою з РЕ 100 RC «Пластпротект», «Твінпласт» та «Протект+» та «Мультипласт».

Європейська технологія виробництва та високотехнологічне обладнання знаних світових виробників Cincinnati, Krauss-Maffei, Widos, Sika забезпечують високу якість кінцевої продукції.

Для виготовлення продукції використовується лише сировина знаних світових виробників Sabic, Lyondell Basell, Dow Chemica, зокрема, таких марок: РЕ 100, РЕ 100 RC, РЕ RT.

На підприємстві запроваджено систему управління якістю та систему екологічного менеджменту, які сертифіковані національним органом України з сертифікації УкрСЕПРО на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 14001.

Компанія «Ельпласт» має право застосовувати екологічне маркування труб з поліетилену та поліпропілену відповідно до ДСТУ ISO 14024.

Сучасна незалежна «Лабораторія випробування пластмас», яка акредитована в Національному агентстві з акредитації України (НААУ) на підтвердження відповідності вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025, здійснює контроль якості продукції на всіх етапах виробництва.

ТзОВ «Ельпласт-Львів»

вул. Заводська, 4, м. Городок Львівська область, 81500

Тел./факс: (03231) 3-00-50, 3-02-13

Тел.: (032) 298-61-28, 298-61-30

elplast@elplast.com.ua

www.elplast.com.ua