Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» була створена у 2006 році засновником Андрікевичем Андрієм. Сформувавши команду однодумців, лише з 5 осіб компанія розпочала своє стрімке зростання.

Мета компанії – бути провідним українським виробником та постачальником насосного обладнання з європейськими стандартами якості.

2008 став переломним в історії Компанії «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» – вона стала офіційним представником італійської ТМ DAB та ексклюзивним дилером німецької ТМ HOMA на території України.

Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» надає комплексне вирішення проблем пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням. У зв’язку з цим у 2008 році було створено сервісну службу, яка займається монтажем, пуско-налагодженням, ремонтом обладнання, гарантійним та постгарантійним обслуговуванням.

У 2014 році Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» зареєструвала власну торгову марку «WE». Сьогодні під цією маркою виробляється ряд продукції, зокрема: насосні станції пожежогасіння і водопостачання, каналізаційні насосні станції, шафи управління різних видів.

На сьогоднішній день продукція, вироблена фахівцями Компанії «ЕНЕРГІЯ ВОДИ», встановлена ​​на найвідповідальніших об’єктах України, Білорусії, Казахстану, Росії, Грузії, Вірменії.

02094, Україна, м. Київ,

вул. Гната Хоткевича 10, офіс 179

тел: (044) 364 10 71

(067) 537 81 60

e-mail: office@we.com.ua

www.waterenergy.com.ua