Історія створення компанії починається у 1997 році. У міру розвитку організації виникла потреба в тих чи інших послугах. Так було засновано декілька департаментів та підрозділів, що займаються проектуванням великих і середніх інфраструктурних об’єктів, прокладанням водопровідно-каналізаційних мереж, забезпеченням власною технікою та виконанням будівельно-монтажних робіт.

Ми освоїли нові напрямки, пройшли еволюційний шлях, створивши команду професіоналів «KSM-GROUP», яка сміливо взяла на себе обов’язки з виконання комплексу робіт, пов’язаних з проектуванням, будівництвом та повною здачею в експлуатацію складних інфраструктурних об’єктів, водопровідних станцій, мереж, доріг, очисних споруд, житлових комплексів. З часом компанія ставала сильнішою, приймаючи до своїх лав досвідчених фахівців та розширюючи комплекс послуг.

На сьогоднішній день штат компанії налічує понад 860 кваліфікованих працівників, які грамотно виконують свою справу. Високий рівень кваліфікації працівників «KSM-GROUP» дозволяє виконувати роботи відмінної якості на сучасному технічному рівні та в найкоротші терміни.

https://ksm-group.ua/