Україна, 61161,м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 75
тел.: 0-800-50-33-40
e-mail:sales@waterpump.com.ua

http://www.waterpump.com.ua/

ТОВ «ВАРНА» є одним з провідних українських виробників насосного обладнання для систем водопостачання, водовідведення, каналізації, опалення та гарячого водозабезпечення.
Якість продукції компанії ТОВ «ВАРНА» забезпечується власними інноваційними розробками та потужною виробничою базою.
Надійність усіх видів насосів досягається за рахунок застосування матеріалів, що забезпечують необхідний запас міцності і контролю робіт на виробництві.
Перед відправкою до покупця, готова продукція з кожно їпартії проходить випробування на спеціальному стенді.
В активі підприємства такі торговельні марки як: «Насосы плюс оборудование», Sprut, rudes таVARNA. Широкий асортимент охоплює всі категорії побутового та промислового насосного обладнання.
В останні роки компанія ТОВ «ВАРНА», як провідний член Інженерної Академії України, член асоціації водопровідно-каналізаційного господарства України «УкводоканалЕкологія» успішно працювала не тільки на ринку побутового електрообладнання, а й брала участь у модернізації промислового насосного обладнання багатьохф онтанних комплексів міста Харків. Торговельна марка промислового електрообладнання VARNA містит ьвеликий перелік професійних рішень будь-якого рівня складності. ТОВ «ВАРНА» неодноразово реалізовувала проекти для міських систем каналізації, систем водопостачання у тваринницькому господарстві та проекти по автоматизації систем водопостачання басейнів.
Працівники компанії регулярно беруть участь у міських заходах та суботниках, міжнародних конференціях і конгресах, організовують тематичніфоруми та семінари, вважаючи, що соціальна відповідальніст ьбізнесу – пріоритетна складов адинамічного розвитку сучасного бізнесу.
Починаючиз 2003 року і до теперішнього часу компанія «ВАРНА»пройшла величезний шлях, вкладаючи весь свій досвід, професіоналізм та знання у сферу розвитку насособудування України. Протягом десятиліть, згуртований колектив професіоналів продовжує шукати кращі варіанти удосконалення технологій та роботи зі споживачами: від впровадження електрофорезного покриття внутрішніх частин насосних камер до організації роботи широкої мережі сервісних центрів.
«Стабильность, качество, профессионализм» – це ті фундаментальні принципи, на яких базується робота компанії ТОВ «ВАРНА» при створенні інноваційних рішень у сфері насосного обладнання.
Дякуємо за довірувсіхпартнерів та покупців, які постійно залишаються з нами!