Україна, 63503, Харківська обл.,
м. Чугуїв, вул. Вокзальна, 26-е
тел.: +38 057 7519101, +38 057 4662600
факс: +38 057 7519137
директор Трунов Петро Вікторович
e-mail: info@ekoton.com

http://www.ekoton.com/

Основним напрямком діяльності ТОВ «Еко-Інвест»Промислової групи ЕКОТОН є розробка, виробництво і впровадження сучасних високоефективних технологій та обладнання для очистки стічних вод на об’єктах водопостачання і водовідведення муніципальних організацій та промислових підприємств.
Промислову групу ЕКОТОН засновано в 1995 року. Підприємство розпочало свій шлях до успіху з виробництва лише систем аерації, але за 20 років існування перетворилося на потужного виробника широкого спектру обладнання для очистки стічних вод.
В 2012 року до складу Промислової групи ЕКОТОН увійшла польська фірма Prodeko-EłkSp.zo.o., яка мала 17-річний досвід роботи в галузі. Ця подія стала переломним моментом у становленні Промислової групи ЕКОТОН як українського виробника, добре знаного в Європі.
Сьогодні на заводах ЕКОТОН виробляється понад 35 видів обладнання власної розробки для очистки стоків та механічного зневоднення осаду.
На трьох заводах ЕКОТОН в Україні, Польщі і Росії, оснащених сучасним обладнанням, працює понад 300 висококваліфікованих працівників.
За 20 років свого існування Промислова група ЕКОТОН реалізувала понад 1000 проектів в 19 країнах світу: Білорусії, Болгарії, Угорщини, Ізраїлі, Казахстані, Китаї, Латвії, Литві, Об’єднаних Арабських Еміратах, Польщі, Молдові, Нідерландах, Росії, Туркменістані, Узбекистані, Україні, Філіппінах, Саудівській Аравії
Промислова група ЕКОТОН виробляє наступні види обладнання:
– каналізаційні механізовані решітки (грабельні, ступінчасті, шнекові, барабанні,решітки-дробарки, дробарки відходів);
– гвинтові транспортери і віджимні преси;
– тангенціальні, горизонтальні та комбіновані пісколовки;
– мулососи і мулоскреби, гребінчаст іводозливи, центральні склянки,відбивачі, напівзаглиблені дошки для облаштування первинних і вторинних відстійників;
– щитові затвори;
– аераційні та дренажні системи;
– комплекси механічного зневоднення осаду на базі стрічкових і камерних фільтр-пресів, згущувачів, шнекових і мультідіскови хдегідраторів;
– флотаційні установки та станції приготування флокулянта.