Страхова компанія «КРОНА» більш ніж 21 рік (дата заснування 9 березня 2000 р.) надає страхові послуги населенню та корпоративним клієнтам.

Згідно рейтингів  «Insurance TOP –  СК «КРОНА» займає лідируючі позиції серед 20 топ-компаній за розміром зібраних страхових платежів з добровільного медичного страхування на страховому ринку України.

СК «КРОНА» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 25 видів страхування, з них 15 – в формі добровільного, та 10 – в формі обов’язкового. За результатами 2020 року “СК “КРОНА” підтверджено рейтинг фінансової стійкості за національною шкалою на рівні uaAA-. Страхові резерви СК “КРОНА” зберігаються  в державних банках, міжнародних банках з високим інвестиційним рейтингом АА+, тому ми гарантуємо виконання своїх зобов’язань.

Страхова компанія «КРОНА» спеціалізується у сфері медичного страхування, портфель на 79,45% складається з медичного страхування. Для клієнтів надається високий рівень сервісу, тому це гарантує можливість досконалого обслуговування клієнтів в цьому напрямку та клієнт може бути впевнений в надійності страхової компанії. 96% укладених договорів з ДМС пролонгуються на наступний рік.

Власний цілодобовий медичний асистанс, який працює 24/7 та обслуговує по всій території України, створений для отримання клієнтами кваліфікованої та своєчасної консультації, працює протягом 20 років в Україні та надає послуги за кордоном. Завдяки досвіду роботи працівників медичного асистансу, СК «КРОНА» обслуговує своїх клієнтів по всій території України без залучення посередників. Медичний асистанс постійно контролює і аналізує рівень послуг медичних установ.

Компанія приймає участь у тендерних закупівлях, що проходять через систему електронних торгів ProZorro. Результат: більше 35 одержаних перемог за 2020-2021 рр., завдяки відповідності вимогам в частині кваліфікаційних умов та вірно побудованій ціновій політиці.

ПрАТ “Страхова компанія “КРОНА”

04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 14-18

тел. 0 800 210 148