Україна, 76018, м. Івано-Франківськ,
вул. ЄвгенаКоновальця 227-а
тел.: +380342793900, +38034277 64 34, +38 0342 77 64 33
факс: +38 0342 77 64 33
директор Якубовський Геннадій Юрійович
e-mail: nasosenergoprom@ukr.net
web: http://www.nep.ua

http://nep.ibud.ua/ua

Основним напрямком діяльності Приватного виробничого підприємства «Насосенергопром» є продаж промислового та побутового насосного обладнання вітчизняних і відомих закордонних виробників – Pentax, Wilo, Grundfos, ГМС-насосы, Saer, Lowara, Pedrollo, Calpeda та інших; продаж запірної трубопровідної арматури – засувки чавунні та стальні, затвори, клапани, крани кульові латунні, чавунні і стальні, вентилі, фланці, відводи, переходи; продаж запобіжної та регулюючої арматури – запобіжні клапани, регулятори тиску, потоку, лічильники води; продаж електродвигунів загальнопромислового та вибухозахищеного виконання; продаж вентиляторів, компресорів тиском до 350 бар, пристроїв захисту та керування роботою електроустановок, кабельно-провідникової продукції.
ПВП «Насосенергопром» з 1994 року успішно та професійно займається реалізацією насосного обладнання та запірної арматури. Підприємство виготовляє насосне обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості під торговою маркою NEP.
Всі зусилля співробітників спрямовані на підтримку заслуженого авторитету своєї компанії серед постійних та потенційних клієнтів та отримання високої оцінки своєї діяльності. В умовах постійного зростання цін на енергоносії, актуальна проблема вибору сучасного, зручного в експлуатації, з достатньою потужністю, і в той же час економічного насосного обладнання, незалежно від того, йде мова про насоси чи автономні насосні станції.
Досвідчені фахівці компанії завжди допоможуть підібрати обладнання ,враховуючи всі побажання замовника,а також індивідуальні особливості кожного об’єкта.
Саме тому ПВП «Насосенергопром» є представникам та дилером відомих виробників насосного обладнання таких, як:
– PENTAX, SAER , PEDROLLO , Calpeda, Lowara – Італія;
– WILO – Німеччина;
– GRUNDFOS – Данія.
– ВАТ “Пінський ДМЗ” – Білорусь;
– ТД ʺУкрнасоссервісʺ – Україна;
– ТОВ ВКП “Азовенергомаш” – Україна;
– ТДО “Херсонський електромеханічний завод” – Україна.