СП «Радміртех» – це команда спеціалістів, потужне виробництво та продукт, який може конкурувати з європейськими технологіями.  Наші фахівці постійно оновлюють асортимент продукції та впроваджують новітні технології для забезпечення найвищої якості для наших клієнтів.

Розробка та впровадження

За останні 10 років компанія розробила гаму засобів передачі даних та датчики для різних груп споживачів через впровадження бездротових технологій, включаючи GPRS, NB, LoRa WAN і Zigbee. IT-фахівці СП «Радміртех» швидко та ефективно вирішують задачі, пов’язані зі збиранням, обробкою, аналізом та зберіганням даних.

Програмні продукти СП «Радміртех» базуються на платформі SmartCount власної розробки, яка дозволяє контролювати процес обліку енергоносіїв водопостачання, не виходячи з офісу. Можливість інтеграції даних в електронній системи замовника (білінгові системи). Еволюція технологій IoT і Big Data сприяє постійному вдосконаленню наших програмних продуктів з непохитним акцентом на задоволення потреб клієнтів.  СП «Радміртех» успішно інтегрує і впроваджує технології IoT та пропонує ринку найсучасніші сервіси, актуальні викликам часу.

Наше обладнання

Термінали багатофункціональні Vega-TM з датчиком тиску та можливістю дистанційно керувати краном або запірним механізмом – призначені для використання в системах водопостачання, різних галузях промисловості і житлово-комунального господарства для автоматизації обліку, балансування і диспетчеризації.

GPRS модем ТКБ – призначені для отримання даних про споживання енергоресурсів та додаткових технологічних параметрів з лічильників води, задля автоматизації обліку, балансування та надання даних службам розрахунку і нагляду, відповідно до діючих правил обліку енергоресурсів.

Сертифікація

Наше обладнання відповідає вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого Кабінетом міністрів України від 24.05.2017 року № 355, пройшло випробування та має Сертифікати відповідності радіообладнання.

 м. Харків

проспект Московський, 199

(057) 727-53-35 (057) 727-53-36

(098) 400-97-17 (067) 562-78-63

kommerc@radmirtech.com.ua

Сайт: https://radmirtech.com.ua/