Україна, 01133, м. Київ,
вул. Євгена Коновальця (Щорса), 44-а, оф.163
тел.: +38 050 3602387
факс:+38 044 4083080
директор Намяк Олена Євгенівна
e-mail: info@hawle.net.ua

 http://www.hawle.net.ua/

http://budnvestkompan.prom.ua/

Компанія E. HawleArmaturenwerkeGmbH, WagrainerStraße 1313, A-4849 Воклабрук, Австрія – провідне європейське підприємство в області виробництва запірної арматури, монтажних матеріалів для систем газо-, водопостачання та водовідведення.
Всесвітньо відома своїми революційними нововведеннями – першою у світі клиновою засувкою з гумовим клином, яка не потребує обслуговування та не потребує будівництва колодязів.
Уся продукція фірми «Hawle» виготовляється з ковкого чавуну EN-GJS-400/500 у відповідності з EN 1563 та покривається високоякісним антикорозійним покриттям. Для цього використовують систему епоксидного покриття у кип’ячому шарі по стандарту GSK.
Запірна арматура може бути встановлена безпосередньо в «ґрунт» і не потребує влаштування оглядових колодязів. Матеріальні витрати знижуються не тільки за рахунок відсутності колодязів, а також і в процесі експлуатації – відсутність витоків.
Фітинги «Hawle» використовуються в усьому світі з 1948 року. Дві третини продукції компанії експортується на 5 континентів в більше ніж 60 держав світу.
Бездоганна репутація продукції «Hawle» у всьому світі забезпечується заводською гарантією протягом 10 років з моменту відправлення з заводу виробника та працездатністю оригінальної арматури виробництва більше 50 років.
Пропоновані товари «Hawle» призначені для комплектації любих будівельних об’єктів, забезпечення виробничих підприємств та підприємств сфери житлово-комунального господарства, нафтової, газової, електротехнічної та хімічної промисловості, а також для забезпечення проведення ремонтно-будівельних робіт в приватному секторі.
Основна задача компанії полягає в постійному розвитку та забезпеченні довгострокового і стабільного бізнесу, вибудованого на стійкій економічній основі, знанні галузевої специфіки, постійній досконалості та професіоналізмі.
В Україні офіційним представником та ексклюзивним постачальником продукції «Hawle»та партнером компанії E. HawleArmaturenwerkeGmbHявляється фірма ТОВ «Будінвесткомпані».
Марка Hawle – це свідчення першокласної якості, довговічності і простоти монтажу. Hawle живе якістю.