Компанія «Еквівес» – більше 20 років успішно допомагає в комплексному вирішені потреб підприємств у електродвигунах та насосних агрегатів, а також іншому спеціалізованому промисловому обладнанні. За цей час нашими клієнтами стали підприємств, що займаються комунальним або сільським господарством, харчовою промисловістю або енергетикою, а також ті що працюють в галузі нафтохімії та будівництва.

Компанія «Еквівес» має можливість не тільки поставляти продукцію виробництва провідних вітчизняних та зарубіжних заводів, а також маючи власні цехи задовільнити потреби у промисловому обладнанні на замовлення клієнта. Всі виробничі агрегати робляться під суворим контролем якості та мають сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

Компанія «Еквівес» також здійснює технічну консультацію, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт. Наш сервісний центр оснащений усім необхідним спеціальним обладнанням та інструментами, оригінальними запасними частинами, матеріалами та комплектуючими. Всі роботи проводяться висококваліфікованим персоналом, що пройшов спеціальне навчання з виконання ремонтних робіт.

Звертайтеся до нас, і ми завжди з радістю допоможемо у підборі обладнання під Ваші потреби. Професійний підхід в сфері продажу та обслуговуванню промислового обладнання – це наше кредо.

ТОВ «Еквівес»

02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича 8, офіс 199

Телефон:

+38 (044) 237-19-29

+38 (067) 234-77-78

E-mail: ekvives@ekvives.com

Сайт: https://www.ekvives.com/