Україна, 03118, м. Київ,
вул. Сумська, 2-а
тел.: +38 044 2582299,+38 044 2583344, +38 044 2589424
факс: +38 044 2582299
директор Юхновський Євгеній Геннадійович
e-mail: main@eneteh.com.ua

http://www.eneteh.com.ua/

Основним напрямком діяльності ТОВ «Енергозберігаючі технології» є автоматизація та диспетчеризація насосного обладнання, систем управління та виробничих процесів, надання послуг та технічного консультування у сфері інжинірингу, геології та геодезії, автоматизація систем контролю та обліку.
Історія компанії «Енергозберігаючі технології» тісно пов’язана з розвитком та становленням комунальних підприємств в Україні. Потреби сфери послуг вимагали автоматизації всіх виробничих процесів, а плин часу вимагав модернізації та енергозбереження.
Так компанія «Енергозберігаючі технології» віднайшла своє місце на ринку, і вже 20 років працює на благо підприємств комунальної сфери, зарекомендувавши себе як надійного партнера, кваліфікованого постачальника та відповідального менеджера.
Виробнича компанія «Енергозберігаючі технології» – провідне підприємство на ринку автоматизації та диспетчеризації виробничих процесів. В її активі десятирічний досвід роботи, команда професіоналів найвищого рівня, унікальні розробки та плідні співробітництво з багатьма вітчизняним та зарубіжними партнерами.
Слоган компанії«Насоси. Обладнання. Рішення» відображає поєднання кращої якості, цін та сервісу у кожному з багаточисленних проектів.Принцип компанії – «впровадження під ключ».
Проектування, поставка обладнання, гарантія і сервіс – базові послуги підприємства. Накопичений досвід дозволяє успішно вирішувати типові і нестандартні задачі:
– складання технічної задачі,
– обстеження об’єкту,
– проектування,
– виготовлення обладнання,
– адаптація існуючих рішень з урахуванням специфіки конкретного виробництва,
– монтаж, пускова наладка,
– запуск в експлуатацію,
– навчання персоналу.
ТОВ «Енергозберігаючі технології» – лідер на ринку диспетчеризації та автоматизації виробничих процесів в Україні.