м. Київ, 03131, Україна
Столичне шосе, 103,
Бізнес Центр “Європа”
тел. для адмін. питань +38 044 237 04 00 | факс +38 044 237 04 01
тел. для невідкладних питань +38 050 380 41 40
ukraine@grundfos.com

http://ua.grundfos.com/

Концерн GRUNDFOS – світовий лідер у виробництві насосного обладнання – виробляє та постачає повний спектр насосного обладнання, електродвигуни та компоненти, шафи управління насосами, системи дозування та знезараження.
GRUNDFOSзаснований Полем ДуЙенсеном у 1945 році в Данії та є найбільшим виробником насосів, який налічує більше 19000 співробітників. Виробничі потужності розташовані в 12 країнах світу. Щорічне виробництво складає більше 16 млн. насосів. Концерн GRUNDFOSпредставлений в більше ніж 80 країнах світу.
В Україні концерн представлено дочірньою компанією ТОВ «ГРУНДФОС УКРАЇНА», основним напрямком якого є постачання та обслуговування насосних рішень для систем водопостачання, водопідготовки, водовідведення, опалення та промисловості.
Продукція GRUNDFOS добре відома в усьому світі. Насоси GRUNDFOS забезпечують людей питною водою в африканській пустелі, допомагають зрошувати поля в Каліфорнії, брати проби ґрунтових вод в Німеччині, подавати охолоджуючу рідину на верстати в промислових областях Італії, та вже зарекомендували себе, як надійні рішення і на території України.
Якість – в основі всіх виробів компанії GRUNDFOS. Компанія послідовно веде роботу в галузі досліджень нових матеріалів і процесів, щоб мати можливість пропонувати нові передові насосні рішення, що відповідають вимогам ринку до ефективного, надійного і енергозберігаючого обладнання.
Вся діяльність компанії ґрунтується на корпоративних цінностях, таких як: постійний розвиток, орієнтація на людей, глобальне мислення, відкритість, лідерство, партнерство, відповідальність і незалежність.
На погляд компанії GRUNDFOS, майбутнє залежить в значній мірі від «енергозберігаючої» поведінки, нових видів енергії і стійкого виробництва. Саме тому сьогодні і в майбутньому GRUNDFOS буде продовжувати вкладати власні ресурси для забезпечення стійкого розвитку співробітників, клієнтів і ділових партнерів.
Сервісні центри знаходяться практично в кожному обласному центрі України, які здійснюють гарантійне і сервісне обслуговування насосів GRUNDFOS.