Спеціалізація ХЛР (ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ») – комплексні рішення для галузевих лабораторій. У ХЛР Ви знайдете все необхідне для лабораторій контролю якості, фармацевтичної, медичної галузей, АПК, легкої та важкої промисловості, державного контролю за якістю.

ТОВ «Хімлаборреактив» спеціалізується на сучасному високотехнологічному обладнанні для контролю якості води та має штат висококваліфікованих експертів з цього питання.

Команда професіоналів (галузевих експертів, продакт-фахівців та персональних менеджерів) допоможе підібрати обладнання для контролю якості, або забезпечить виконання всіх етапів організації високотехнологічної лабораторії «під ключ».

Для вирішення поставлених завдань у активі компанії – велика матеріальна база та тісні партнерські відносини зі світовими лідерами з виробництва найрізноманітнішого лабораторного обладнання. Власне виробництво меблів, складські площі та налагоджена логістика дозволяють ХЛР створювати запас продукції та оперативно її доставляти.

Сьогодні асортименти компанії – це близько 300 000 найменувань продукції. Партнерам компанії доступні всі складові комплексного рішення: меблі, лабораторне обладнання, хімічні реактиви та посуд. На власному виробництві у Черкасах виготовляються лабораторні меблі ТМ «ЕКСПЕРТ» та лабораторне обладнання ТМ «LABexpert». ХЛР – офіційний представник більш ніж 60 провідних виробників продукції для лабораторій.

Можливості компанії:

  • Створення лабораторії «з нуля»
  • Рішення щодо розширення та модернізації лабораторії
  • Точкове постачання приладу під конкретне завдання

Експертний підхід до завдань клієнта – це відмінна риса ХЛР.

ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ»

вул. Січових Стрільців (Щолківська), 8, м. Бровари, 07400, Київська обл.

+380 (44) 494 42 42

sales@hlr.ua

https://www.hlr.ua/ua

контактна особа: Времере Алла, 099/008-76-81