Польща, 61-119, м. Познань,
вул. Св. Міхала, 43
тел.: +48616503490, +38 067 650 33 99
факс:+48 691 74 35 07
e-mail: marcin.ruczynski@amiblu.com
web: www.amiblu.com, www.amitech.pl

http://www.hobas.ru/

ТОВ «Amiblu» – спільне підприємство, яке поєднує в собі AmiantitEurope та її технологію Flowtite, а також HobasEurope, частину WIG WietersdorferHolding, і є провідним підприємством в розробці та наданні комплексних рішень і технологій в галузі питної води, стічних вод, судноплавства, гідроенергетики, зрошення та промисловості.Два підприємства доповнюють один одного. Hobas є лідером у трубних системах із «центрифугуванням» та Flowtite у трубних системах із «безперервними нитками».
Штаб-квартира AmibluGmbHрозташована в Клагенфурті, Австрія, має виробничі потужності в Німеччині, Австрії, Іспанії, Польщі та Румунії, має науково-дослідні центри в Норвегії та Австрії, де працює близько 1500 чоловік.
Перші безперервно намотані труби з поліефірними смолами та скловолокном GRP були виготовлені в Сандефьорді, Норвегія, в 1968 році. Використовуваний матеріал мав революційні властивості – він не кородував, а продукти, виготовлені з неї «сендвіч-конструкцією», характеризувалися високою міцністю, стійкістю та довговічністю.
HOBAS є провідним виробником і постачальником високоефективних трубних систем GRP для таких застосувань, як питна вода, стічні води, гідроелектростанції, канали охолодження, зрошувальні, дренажні та промислові лінії.Системи труб HOBAS GRP можуть бути встановлені у відкритій траншеї, піднімаючи та обтікаючи, над землею та у воді, наприклад, для морських торгових точок.Продукція HOBAS включає кругові та овальні труби, різні системи зчеплення, вали, контейнери, трійники, вигини та інші індивідуальні пристосування та аксесуари.
Труби і фітинги системи Flowtite, армовані скловолокном, використовуються у багатьох галузях – у транспортуванні питної води, морської води та опріснення води, протипожежних установках, електростанціях, муніципальних, хімічних і промислових каналізаційних та зрошувальних системах.Плавна внутрішня поверхня, висока стійкість до стирання, великої довжини та широкий діапазон діаметрів – дозволили трубам Flowtite зайняти лідируючу позицію.
Amiblu є найбільшим постачальником у світі систем та рішень для труб GRP. Труби є винятково міцними та легкими, стійкими до корозії та стирання, мають оптимальну гідравліку та надзвичайно тривалий термін експлуатації.Труби Amiblu виготовляються діаметри від 80 до 4000 мм з класом тиску від 1 до 32 бар та класифікації жорсткості 2500 і вище.