ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» – українська компанія імпортер, виробник і постачальник обладнання в області водопідготовки для житлово-комунального господарства, комерційних цілей, соціальних, промислових об’єктів та приватного застосування.

Компанія почала свою діяльність у листопаді 2012 року у складі «ІВІК Холдинг-Груп».

ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» є виробником систем зворотного осмосу, знезалізнення, пом’якшення і комплексного очищення води із застосуванням екологічно безпечних матеріалів і ресурсозберігаючих технологій, відповідаючих європейським стандартам якості. Виробник Мобільних станцій очистки та знезараження води, які здатні забезпечувати питною водою цивільне населення та військових в умовах надзвичайних ситуацій, воєнних дій, тощо.

Компанія має розвинуту сервісну службу та інженерний відділ, виконує роботи з проектування водоочисних систем для підприємств замовника, виконує шеф-монтажні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, надає широкий спектр послуг у питаннях консультації і допомоги у підборі обладнання, сервісному та післягарантійному обслуговуванню. Проводить постійне навчання і підвищення кваліфікації співробітників.

Посилання на сайт https://formulavody.com.ua/uk/