Адреса:
вул. Маяковського, 38
07541 Київська обл., м. Березань
Телефон:
045 766 54 53, 044 286 46 27
www.mc-bauchemie.ua
info@mc-bauchemie.ua

Компанія MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG – один з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій, який вже понад 50 років надає передові рішення та продукти для покращення якостей і оптимізації характеристик бетону, а також захисту та ремонту споруд, в тому числі в секторі водоочищення і водовідведення.
Розпочавши свою роботу 1961 року з 25 співробітників, на сьогоднішній день група MC з більш ніж 2500 співробітниками у понад 40 країнах належить до провідних міжнародних виробників будівельної хімії.
В Україні ТОВ «МЦ Баухемі» має своє виробництво та лабораторії.

Лабораторія Бетону ТОВ «МЦ Баухемі»

Наші клієнти працюють у різних сегментах ринку та мають дуже індивідуальні потреби при виробництві бетону чи при будівництві або ремонті будівельних об’єктів в інфраструктурі, в індустрії та висотному будівництві. Тому ми пропонуємо підготовлені рішення у трьох сегментах ринку:
Рішення для промисловості, транспортної інфраструктури, захисту та ремонту споруд, в тому числі в секторі водоочищення і водовідведення.
Будівництво та ремонт мостів, тунелів, парковок, аеропортів, портів або очисних систем, як правило, дуже складні. Такі проекти мають велике значення для країни та часто знаходяться під великим публічним тиском. Навіть маленькі помилки можуть призвести до значних фінансових наслідків, коштувати репутації, а в найгіршому випадку загрожувати безпеці життя. Тому так важливо забезпечити стабільність, стійкість та довговічність цих будівель. Не важливо, чи мова йде про ремонт бетону, захист поверхні, ін’єкції або затирку швів – ми пропонуємо планувальникам, архітекторам та замовникам інноваційні системи продуктів та унікальний сервіс. Теж саме стосується і промисловості: хімічно та механічно високостійкі промислові підлоги для хімічної промисловості, високощільні покриття поверхонь до систем захисту та ремонту очисних споруд та сепараторів.

Рішення для оптимізації характеристик товарного бетону, ФЕМів та збірного залізобетону. З нашими добавками для бетону можливо ціленаправлено досягти таких властивостей бетону як: рання міцність, кінцева міцність, щільність або довговічність. Наші засоби подальшої обробки захищають свіжий бетон від висихання. Наші змазки для опалубки забезпечують оптимальне вивільнення бетону з опалубки і сприяють високій якості бетонних поверхонь. А у випадку пошкодження під час транспортування або на будівельному майданчику, ми пропонуємо велику програму косметики для бетону, з якою можна підкорегувати усі недоліки та створити бездоганний зовнішній вигляд.

Рішення для житлового будівництва та ремонту історичних будівель. Вимоги, що пред’являються до будівництва і експлуатації висотних будівель дуже різноманітні. Безперервний процес, ефективність і якість будівництва або ремонту відіграють важливу роль. Нашим партнерам у висотному будівництві ми пропонуємо спеціалізовані системи продуктів для герметизації, захисту і ремонту комерційних і житлових будівель. Вони включають ефективні бітумні і безбітумні ущільнюючі системи і стійкі високоефективні покриття для підлог, стін і стель, а також системи стяжок, штукатурок і будівельних розчинів.