ТОВ «НП РІКОМ» – розробник першого вітчизняного повнофункціонального програмного продукту «Розрахунково-інформаційний комплекс інженерних мереж «РІКОМ»» («Система мереж водопостачання та водовідведення «РІКОМ WS»).

Впровадження та розробка розрахунково-інформаційних комплексів (геоінформаційних систем) для підприємств житлово-комунального господарства.

З 2009 року спеціалісти ТОВ «НП РІКОМ» приймали безпосередню участь в розробці розрахунково-інформаційних комплексів систем мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання для 11 міст (Чернівці, Рівне, Чорноморськ, Конотоп, Вишгород, Кривий Ріг, Суми, Кременчук, Житомир, Мукачеве, Берегове), в проведенні гідравлічних розрахунків для  схем оптимізації систем водопостачання та водовідведення в 38 містах України у відповідності до «Методичних рекомендацій з розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення» (Наказ № 476 Міністерства житлово-комунального господарства України від 23.12.2010): Бар, Білогірськ, Бердичів, Борзна, Бровари, Буринь, Запоріжжя, Кропивницький, Конотоп, Коростишів, Красилів, Красноперекопськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кролевець, Ладижин, Липова Долина, Малин, Миргород, Недригайлів, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Погребище, Полонне, Роздільне, Рівне, Світлодарськ, Севастополь, Стрий, Суми, Харків, Чемерівці, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Чугуїв,  Ярмолинці, а також в проведенні теплогідравлічних розрахунків для  схем теплопостачання в містах: Новий Розділ, Васильків, Переяслав-Хмельницький. Були експертами та надавали послуги і консультації з гідравлічного аналізу та моделювання міської системи водопостачання м. Житомир для представництва «ЕПТІСА СЕРВІСІОС ДЕ ІНЖЕНЕРІА С.Л.» (Іспанія) в Україні за фінансуванням Світового банку та Європейського банку реконструкції та розвитку, а також були консультантами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» з розробки ГІС теплопостачання, а саме, виконували тепловий гідравлічний розрахунок інтеграції теплових мереж  м. Запоріжжя.

Адреса : ТОВ «НП РІКОМ», 61085, Україна, м. Харків, вул. Академіка Проскури, буд. 1, корпус 45, а/с 8716, e-mail: rikom.llc@gmail.com, тел: +380 67 964 23 24